Finał akcji „Zajączek dla Betanii”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Finał akcji „Zajączek dla Betanii”

Finał akcji „Zajączek dla Betanii”

Razem ze Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie pragniemy serdecznie podziękować za tak ogromne zaangażowanie:- Wychowankom PP20 i ich Rodzicom- Uczniom PSP18 oraz ich Rodzicom- Mieszkańcom Osiedla Cisowa- Właścicielom sklepu ODIDO – Księdzu Proboszczowi- Radzie Rodziców przy ZSP1- Pani Monice, Michalinie, Basi i Eli, które pięknie wszystko zapakowały. Ilość zebranych darów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania . Zostało zrobionych 67 paczek, do każdej z nich została włożona piękna kartka wielkanocna z życzeniami – kartki wykonali nasi zdolni uczniowie. Jak zawsze Społeczność ZSP1 oraz Mieszkańcy Osiedla okazali swoje wielkie ❤️Dziękujemy!!!