XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY”

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY”

Uczniowie kl 1-3, jak zawsze aktywnie wzięli udział w  XI ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Autorami przepięknych prac są: Lena Goraj, Laura Cibis, Jakub Górczany, Maja Majnusz, Paulina Mniszek, Michał Sikorski, Kamil Kurczok, Dorota Lata.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Zadanie polegało na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.