Walentynki 2021

W dniu 15 lutego 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO”, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze, czyli o miłości i przyjaźni. W tym roku szczególnie w organizację Szkolnej Poczty Walentynkowej zaangażowała się klasa trzecia, która przygotowała piękne dekoracje. Przez cały tydzień uczniowie do specjalnej skrzynki mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich koleżanek i kolegów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym. Miłym i pysznym zaskoczeniem dla naszych pociech było otrzymanie lizaków w kształcie serduszek, a także wykonanie walentynkowych zwierzaków.