ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,PISZEMY LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,PISZEMY LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,PISZEMY LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA

Grudzień to taki miesiąc w którym dzieci piszą listy do  św. Mikołaja. Po raz kolejny nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III pisali listy pod kierunkiem pań: U. Leonowicz, M. Wolf i A. Rosenhof. Organizatorem tak jak co roku była Nowa Gazeta Lokalna. Najciekawsze listy zostały opublikowane w ,,Mikołajkowym wydaniu specjalnym” gazety. Gratulujemy wyróżnionym  uczniom klasy pierwszej i drugiej: Laurze Cybis, Mikołajowi Poźniakowi, Lenie Goraj, Kubie Górczany, Mai Majnusz, Leonowi Surmie, Paulinie i Łukaszowi Mniszek, Michałowi Sikorskiemu oraz Aleksandrowi Kupka. Otrzymali bony upominkowe w wysokości 50zł na zakupy do sklepu Mały Miś, które ufundowała firma Ceratizit.