,,Szkoła pamięta”- akcja MEN. Zapraszamy!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > ,,Szkoła pamięta”- akcja MEN. Zapraszamy!

,,Szkoła pamięta”- akcja MEN. Zapraszamy!

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym włączyła się w akcję zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ,,Szkoła pamięta”, której celem jest upamiętnienie ważnych postaci oraz wydarzeń, uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.
Nasza szkolna akcja rozpoczyna się konkursem dla klas IV- VIII ,,Opisz swoją pamiątkę rodzinną”. Pracę ze zdjęciem należy wysłać do 22 listopada 2020 r. do pani Urszuli Leonowicz. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 listopada. Organizatorami są panie: 
U. Leonowicz, J. Walczak i J. Krawiec. 
Serdecznie zachęcamy

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content