Jubileuszowy rok szkolny w Cisowej

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Jubileuszowy rok szkolny w Cisowej

Jubileuszowy rok szkolny w Cisowej

​Składając kwiaty na grobie Wojciecha Korfantego patrona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 18 społeczność szkolna rozpoczęła przygotowania do uroczystych obchodów podwójnego Jubileuszu Osiemdziesięciolecia powołania szkoły w Cisowej i Czterdziestolecia nadania PSP nr 18 imienia, który przypadnie pod koniec kwietnia 2025 roku.

W czasie kilkumiesięcznych przygotowań uczniowie przypomną sobie sylwetkę oraz poznają dokonania wielkiego Ślązaka i Polaka Wojciecha Korfantego. Ważnym elementem działań będzie zgromadzenie zdjęć i pamiątek z dawnych szkolnych lat. Zatem szkolna brać PSP nr 18 kieruje prośbę o przejrzenie domowych szuflad oraz albumów i tymczasowe udostępnienie pamiątek w celu sfotografowania. Posłużą one do przygotowania wystawy i utworzenia folderu.

Szkoła liczy na serdeczne zaangażowanie obecnych i byłych uczniów, rodziców i mieszkańców Cisowej.