Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

Drugi września 2024 r. był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Nowy rok szkolny 2024/2025 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 zainaugurowała Pani Prezydent miasta Sabina Nowosielska, życząc uczniom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Pani Dyrektor Dorota Jastrzembska równie gorąco powitała wszystkich zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców. Aby rozładować stres związany z powrotem do szkoły starsi uczniowie przygotowali humorystyczną scenkę pt: „Przepis na udany rok szkolny”. Jednak najważniejszym punktem uroczystego apelu było ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na uczniów. Dotknięcie ramienia ogromnym ołówkiem – to był ten właśnie moment, od którego każdy stał się pełnoprawnym członkiem społeczności szkolnej. Każdemu uczniowi została wręczona przez Panią Prezydent oraz Panią Dyrektor kolorowa, pełna słodkości „tyta” mająca wyzwolić pozytywne, dobre myślenie na tę nową drogę.

Niech ten rok będzie pełen nowych wyzwań, inspiracji i sukcesów. Życzymy Uczniom, aby nauka przynosiła radość i satysfakcję, a każdy dzień w szkole był okazją do rozwijania swoich pasji i talentów.

TO BĘDZIE OKROPNIE FAJNY ROK!!!