Zakończenie edukacji klasy ósmej

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Zakończenie edukacji klasy ósmej

Zakończenie edukacji klasy ósmej

Dnia 20.06.2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie edukacji w szkole podstawowej klasy ósmej. 🎉 Uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali piękną akademię, na której nie zbrakło podziękowań, chwil wzruszeń, ale również i śmiesznych anegdotek z życia klasy. Podczas uroczystości Pani Dyrektor – Dorota Jastrzembska wręczyła dyplomy ukończonia szkoły podstawowej oraz listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniom. Dodatkowo zostały przyznane dwa stypendia Dyrektora Szkoły w klasie ósmej: Zofia Tworek otrzymała stypendium za wysokie wyniki w nauce, a Julia Kusz za osiągnięcia sportowe.

Nie zabrakło także podsumowań kariery uczniów w szkole zarówno w turniejach BRD, ale także zdjęć z różnych uroczystości, które w ciągu ostatnich ośmiu lat miały miejsce w klasie.

To był wyjątkowy czas dla uczniów, ich rodziców, wychowawcy – Pana Tomasza Dubiela oraz kadry pedgogicznej i obsługi szkoły.

Życzymy naszym absolwentom powodzenia i wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji!