Dzień Pandy

Z okazji Dnia Pandy uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zajęciach poświęconych temu gatunkowi. Dzieci poznały zwyczaje tego cudownego zwierzęcia, jego występowanie oraz dowiedziały się w jaki sposób ludzie pomagają im przetrwać. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli film edukacyjny, rozwiązali interaktywny quiz oraz zapamiętały, że ten sympatyczny zwierzak,  widnieje na logo organizacji WWF i jest zagrożony wyginięciem. Na zakończenie uczniowie wykonali przepiękne pracę plastyczne, opaski i maski oraz mogli zakodować te sympatyczne zwierzątko. Dodatkową atrakcją była możliwość przyniesienia do szkoły maskotek pandy i przebrania się za nią  Dzień oprócz dobrej zabawy był okazją do poszerzenia wiedzy na ten temat.